Allahindlus!

Beda Boty Jane (membraaniga)

Original price was: 76.00€.Current price is: 59.25€. sis. KM.

  • valmistatud siledast nahast. Nina osal veluur
  • tekstiilist vooder
  • veekindel membraan
  • sobib laiemale, kõrgemale jalale.
  • antud mudel sobib kitsamale kannale ja peenemale pahkluule
  • Hooldamiseks sobib Goldenmix vaha mida saab soetada siit

i MõõdutabelLisainfo

Kirjeldus

Niiskuskindlad barefoot jalanõud Beda Boty Jane on valmistatud siledast nahast. Jalanõude sees on tekstiilist vooder ning niiskuskindel membraan, mis hoiab väljast tuleva niiskuse lapse jalgadest eemal.
Beda barefoot kevad-sügis jalanõud sobivad ideaalselt laiema jalaga lapsele. Antud mudel sobib kitsama kanna ja peenema pahkluuga jalale.

Beda jalanõud on tehtud kõrge kvaliteediga pehmest nahast ja neid on lihtne hooldada ning puhastada. Jalanõu varvaste otsas on tugevdatud veluurnahast ninaosa, et paremini kaitsta jalanõusid kriimude ja kulumise eest. Beda barefoot jalanõu kummist tallad on väga paindlikud ja annavad väga hea jala-maa tunnetuse. Jalanõudel on kaks mugavat takjakinnitust, mis teevad jalanõuda jalgapanemise lihtsaks ja hoiavad barefoot jalanõusid kenasti jalas.

Millal kõige paremini kandmiseks sobivad: Beda Boty Jane sobivad ideaalselt kevad-sügiseks ajaks. Jalanõud on kvaliteetsest siledast nahast ja veluurnahast tehtud, mugavate takjakinnitustega. Tänu tekstiilist voodrile ja niiskuskindlale membraanile, sobivad ka niiske ilmaga kandmiseks.

Sobivus: Istuvad kõige paremini veidi laiema ja keskmise või kõrge jalaga lapsele. Antud mudel sobib kitsama kanna ja peenema pahkluuga jalale.

Tooteandmed

Pealmine materjal: kvaliteetne sile nahk, varvaste juures ninaosa veluurnahast tugevdusega.
Vooder: tekstiil ja niiskusekindel membraan.
Tald: vastupidavast ja paindlikust kummist.
Kinnitus: takjakinnitus, 2tk.
Hooldus: Kasutamiseks sobib Goldenmix vaha mida saab soetada siit

Valmistatud Tšehhi Vabariigis.

Beda Boty Jane on barefoot jalanõu.

Barefoot jalanõud (e. paljajala jalanõud) on minimalistlikud jalanõud, mis annavad paljajalu kõndimise tunde, kaitstes jalgu külma ja vigastuste eest. Paljajala barefoot jalanõudega kõndides tugevdab laps oma jalalabas olevaid lihaseid loomulikul viisil ja võimaldab tal pinnast sensoorselt tunnetada. Lisaks, saab lapse jalg vabalt, piiramata moel areneda. Barefoot jalanõud on suure tõenäosusega kõige mugavamad jalanõud, mida sinu laps kunagi kandnud on, sest need on loodud lapse jalga mugavalt toetama ja tema loomulikku kõndimist abistama – mitte suunama või sundima.

Barefoot jalanõude peamised tunnused on:

Avar varvaste ala, et järgida lapse loomulikku varvaste kuju.

Kannast-varvasteni langusnurka ei ole.

Jalavõlvi tugi puudub.

Paindlik, vastupidav ja õhuke jalatald.

Kerged, mugavad jalanõud.

Lisainfo

Kaubamärk

Beda

Suurus

27

Mõõdutabel

Suurus Sisepikkus Laius
24 15,1 6,8
25 15,8 7
26 16,4 7,2
27 16,9 7,4
28 17,4 7,5
29 18 7,6
30 18,9 7,8