Allahindlus!

KOEL Fallon – Jeans

62.20 sis. KM.

  • valmistatud kvaliteetsest meriinovillast
  • meriinovillane vooder
  • siseküljel lukk kergemaks jalga panekuks
  • eemaldatav sisetald
  • sobib keskmise laiuse ja keskmise kõrgusega jalale

i MõõdutabelLisainfo

Kirjeldus

Pealmine materjal: Vastupidav ja tugev meriinovill.
Vooder: kvaliteetne meriinovill.
Tald: meriinovillast sisetald. Välitald on kummist ja väga paindlik.
Kinnitus: Pehmest ja vastupidavast tekstiilist paeltega ning külje peal oleva lukuga.

Valmistatud Portugalis.

KOEL Fallon mudel on barefoot jalanõu.

Millal kõige paremini kandmiseks sobivad: KOEL Fallon sobib kõige paremini kandmiseks kevad-sügisel ajal, kuid saab ideaalselt kanda ka jahedamatel suvepäevadel. Jalanõu on küll meriinovillast sisevoodri ja tallaga, kuid tänu meriinovilla suurepärasele hingavale omadusele, ei hakka jalad KOEL Fallonite kandmisel palav. Külje peal asuv lukk võimaldab jalanõud mugavalt jalga ja jalast ära saada. Pehmed paelad tagavad meeldiva kandmiskogemuse, püsides kindlalt jalas.

Sobivus: istuvad kõige paremini keskmise laiusega, keskmisele ja veidi kõrgemale jalale (paelte abil väga hea kõrgust reguleerida).

Mugavad ja paindlikud KOEL Fallon jalanõud on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest meriinovillast, tagades meeldiva kandmiskogemuse. Fallon barefoot jalanõud aitavad tunda, nagu kõnniks turvaliselt paljajalu. Meriinovillast välisdetailide valmistamisel ei ole kasutatud kahjulikke kemikaale.

KOEL Fallon on küll kevad-sügise barefoot jalanõud, aga sobivad ka ideaalselt meie suvisesse kliimasse. Nad on Portugali väikefirma poolt valmistatud ning kantakse tegelikult nii Lõuna-Euroopas, kui ka meie piirkonna vahelduvamas kliimas.

Barefoot jalanõud (e. paljajala jalanõud) on minimalistlikud jalanõud, mis annavad paljajalu kõndimise tunde, kaitstes jalgu külma ja vigastuste eest. Paljajala barefoot jalanõudega kõndides tugevdab laps oma jalalabas olevaid lihaseid loomulikul viisil ja võimaldab tal pinnast sensoorselt tunnetada. Lisaks, saab lapse jalg vabalt, piiramata moel areneda. Barefoot jalanõud on suure tõenäosusega kõige mugavamad jalanõud, mida sinu laps kunagi kandnud on, sest need on loodud lapse jalga mugavalt toetama ja tema loomulikku kõndimist abistama – mitte suunama või sundima.

Barefoot jalanõude peamised tunnused on:

Avar varvaste ala, et järgida lapse loomulikku varvaste kuju.
Kannast-varvasteni langusnurka ei ole.
Jalavõlvi tugi puudub.
Paindlik, vastupidav ja õhuke jalatald.
Kerged, mugavad jalanõud.

Lisainfo

Kaubamärk

KOEL

Suurus

37

Mõõdutabel

Suurus Sisepikkus Laius
37 24 9
38 25 9,2
39 25,5 9,4
40 26 9,6
41 27 9,8